جت پرینتر

(انواع مدل)

 جهت بررسی صحت نمایندگی ، بر روی لوگو فوق کلیک کنید

بدون نیاز به قطعات یدکی

بدون استرس

بدون خسارت توقف خط تولید

بدون سرویس و تعمیرات

جت پرینتر دستگاهی به منظور چاپ اطلاعات ثابت و متغیر بر روی محصولات مختلف از جمله غذایی، دارویی، آرایشی، شوینده و ….. میباشد. این پرینتر به طور معمول همزمان با تولید و بسته بندی محصولات در خطوط تولید نصب و اطلاعاتی از قبیل تاریخ تولید، تاریخ انقضا، قیمت، سری ساخت و ….. را بر روی آنها چاپ مینماید.
جت پرینتر یا همان چاپگرهای صنعتی ( کدزن ) در ابتدا دهه ۷۰ شمسی توسط یک شرکت به ایران وارد و بر روی خطوط تولید نصب گردید. امروزه در کشور ایران در حدود ۷ الی ۸ شرکت به صورت عمده و نزدیک به ۱۰ الی ۱۵ شرکت به صورت واسطه در زمینه جت پرینترها فعالیت نموده و در حدود ۹۰ درصد کارخانه های تولیدی مجهز به جت پرینتر ( کدزن) میباشند.
علی رغم اینکه جت پرینتر دستگاهی کارآمد و با تکنولوژی پیشرفته میباشد اما از گذشته تامین مواد مصرفی ( جوهر، حلال، اسپری شست و شو و…) ، قطعات یدکی و در نهایت تعمیر و نگهداری آن دغدغه کارخانه ها بوده و همیشه به جت پرینترها یا همان چاپگرها به چشم یک دستگاه با ویژگی پیچیده و پرهرینه نگاه میشده است.

شرکت بلکر:

شرکت بلکر( بندار لوازم کارارایا) با مدیریت مهندس نوید نویدی نیک با تجربه نزدیک به ۱۴ سال کار با جت پرینتر (کدزن) با تکنولوژی های مختلف ( cij، DoD،Laser و …..) در سال ۱۳۹۳ با توجه به نیاز خطوط تولید، محدودیت های صنعت، واردات، صرفه جویی در هزینه ها و با توجه به اینکه جت پرینتر مبدل به یک دغدغه اساسی برای کارخانه ها شده بود، اقدام به اخذ نمایندگی از شرکت (World Wide Coding ( WCS آلمان و دستگاه جت پرینتر Zenjet را به بازار ایران معرفی نمود.
جت پرینترهای Zenejt از تکنولوژی TIJ بهره میبرند.این تکنولوژی تمامی امکانات و قابلیت های معمولی تکنولوژی CIJ را داشته و همچنین دارای قابلیت های مضاعفی از قیبل عدم محدودیت در تعداد سطر چاپ، کیفیت چاپ فوق العاده، سرعت چاپ بالاتر، نرم افزار محیط ویندوز و کاربری اپراتوری آسان تر میباشد.
ویژگی عمده جت پرینتر Zenjet تامین مواد مصرفی ( کارتریج ) راحت و همچنین نداشتن تعمیر و نگهداری به دلیل نداشتن قطعات یدکی متعدد میباشد. عدم سرویس دوره ای، عدم محدودیت در زمان توقف و خاموشی، عدم نیاز به شستشو از قابلیت های Zenjet است.
شرکت بلکر نماینده رسمی و انحصاری جت پرینتر WCS ZENJET بوده و آمادگی همکاری با کارخانجات محترم تولیدی را میباشد.

موارد مصرف :

 • این جت پرینترها قادر به چاپ بر روی انواع جعبه با پوشش ورنی و uv ،فیلم های سلفونی و متالایز ، لیبل ها ،ظروف pet ، سیم و کابل ، چوب و فلز ،لوله و…
 • چاپ اطلاعاتی از قبیل : تاریخ تولید و انقضاء ، سری ساخت ، شماره سریال ، کد قرعه کشی ، کدشیفت، بارکد و لوگو ، قیمت و ….

ویژگی ها این مدل جت پرینتر:

 1. بدون نیاز به قطعات یدکی
 2. بدون استرس
 3. بدون خسارت توقف در خطوط تولید
 4. بدون سرویس و تعمیرات

از مزایای این جت پرینتر ها عبارتند از :

 • بدون نیاز به شستشوی هد
 • بدون ریزش جوهر
 • عدم نیاز به سرویس های دوره ای 
 • عدم نیاز به تعویض قطعات 
 • کارکرد بدون توقف 
 • استفاده از جوهر کارتریج تا انتها و عدم باقی ماندن پس از انقضا ساعت کار دستگاه 
 • استفاده همزمان از چاپ ریز نگار برای محصولات کوچک و چاپ درشت نگار برای جعبه های بسته بندی