توضیحات جت پرینتر

توضیحات

جت پرینتر دستگاهی به منظور چاپ اطلاعات ثابت و متغیر بر روی محصولات مختلف از جمله غذایی، دارویی، آرایشی، شوینده و ….. میباشد. این دستگاه به صورت معمول همزمان با تولید و بسته بندی محصولات در خطوط تولید نصب و اطلاعاتی از قبیل تاریخ تولید، تاریخ انقضا، قیمت، سری ساخت و ….. را بر روی آنها چاپ مینماید.
جت پرینتر یا همان چاپگرهای صنعتی ( کدزن ) در ابتدا دهه ۷۰ شمسی توسط یک شرکت به ایران وارد و بر روی خطوط تولید نصب گردید. امروزه در کشور ایران در حدود ۷ الی ۸ شرکت به صورت عمده و نزدیک به ۱۰ الی ۱۵ شرکت به صورت واسطه در زمینه جت پرینترها فعالیت نموده و در حدود ۹۰ درصد کارخانه های تولیدی مجهز به جت پرینتر ( کدزن) میباشند.
علی رغم اینکه جت پرینتر دستگاهی کارآمد و با تکنولوژی پیشرفته میباشد اما از گذشته تامین مواد مصرفی ( جوهر، حلال، اسپری شست و شو و…) ، قطعات یدکی و در نهایت تعمیر و نگهداری آن دغدغه کارخانه ها بوده و همیشه به جت پرینترها یا همان چاپگرها به چشم یک دستگاه با ویژگی پیچیده و پرهرینه نگاه میشده است.

جت پرینتر zenjet

شرکت بلکر( بندارلوازم کارارایا) با مدیریت مهندس نوید نویدی نیک با تجربه نزدیک به ۱۴ سال کار با جت پرینتر (کدزن) با تکنولوژی های مختلف ( cij، DoD،Laser و …..) در سال ۱۳۹۳ با توجه به نیاز خطوط تولید، محدودیت های صنعت، واردات، صرفه جویی در هزینه ها و با توجه به اینکه جت پرینتر مبدل به یک دغدغه اساسی برای کارخانه ها شده بود، اقدام به اخذ نمایندگی از شرکت (World Wide Coding ( WCS آلمان و دستگاه جت پرینتر Zenjet را به بازار ایران معرفی نمود.
جت پرینترهای Zenjet از تکنولوژی TIJ بهره میبرند. این تکنولوژی تمامی امکانات و قابلیت های معمولی تکنولوژی CIJ را داشته و همچنین دارای قابلیت های مضاعفی از قیبل عدم محدودیت در تعداد سطر چاپ، کیفیت چاپ فوق العاده، سرعت چاپ بالاتر، نرم افزار محیط ویندوز و کاربری اپراتوری آسان تر میباشد.
ویژگی عمده جت پرینتر Zenjet  تامین مواد مصرفی ( کارتریج ) راحت و همچنین نداشتن تعمیر و نگهداری به دلیل نداشتن قطعات یدکی متعدد میباشد. عدم سرویس دوره ای، عدم محدودیت در زمان توقف و خاموشی، عدم نیاز به شستشو از قابلیت های Zenjet است.
شرکت بلکر نماینده رسمی و انحصاری جت پرینتر WCS ZENJET بوده و آمادگی همکاری با کارخانجات محترم تولیدی را میباشد.

zenjet

حساب کاربری