جوهر و حلال دومینو

ارائه مواد مصرفی، جوهر و حلال، قطعات یدکی و خدمات فنی پس از فروش دستگاه های چاپگر

شرکت پارسیان فنون علاوه بر اینکه در زمینه تامین مواد مصرفی از جمله جوهر،حلال و قطعات یدکی توانایی های لازم را دارا می باشد در زمینه فنی و مهندسی دارای کارشناسان مجرب و متعهدی می باشد که میانگین بیش از ۱۰ سال تجربه ارائه خدمات فنی در زمینه جت پرینتر های دومینو را دارند.

تامین مستقیم و عدم واسطه گری در ارائه مواد مصرفی توسط این شرکت باعث شده تا علاوه بر اینکه از کیفیت محصول اطمینان لازم را داشته باشند ، توانسته اند تا قیمت رقابتی و مناسبی را برای مشتریان بوجود آورند.

شبکه گسترده خدمات و ایجاد ارتباط متناسب با مدیران میانی و اپراتور ها موجب ارائه خدمات در زمان کمتر و با کیفیت بالاتر شده است، تجربه ی نصب و راه اندازی بیش از ۴۰۰ دستگاه جت پرینتر و همچنین مراجعه و ارائه خدمات فنی به بیش از ۱۰۰۰ شرکت در صنایع تولیدی مختلف در کارنامه کارشناسان این مجموعه، تضمینی برای ارائه خدمات حرفه ای و موثر به مشتریان می باشد.

شایان ذکر است ارائه تمامی مواد مصرفی و قطعات یدکی در دو سطح درجه ۱ و درجه ۲ براساس انتخاب و تصمیم مشتریان امکان پذیر می باشد.

متداولترین و پرمصرف ترین نوع لیبل های کاغذی پشت چسب دار نیم گلاسه(آرت) ۶۵-۸۰ گرم با چسب هاتملت میباشد که میتواند با توجه به نیاز و سلیقه ی مصرف کنندگان دارای رنگ های متنوعی هم باشند.

مجموعه هولدینگ نوید آماده ارائه خدمات در زمینه های لیبل و ریبون ( لیبل های کاغذی و متال و….) و همچنین آماده ارائه خدمات در زمینه جت پرینتر های TIJ (Zenjet) نیز میباشد. 

جهت استعلام قیمت کلیک کنید

حساب کاربری