کنترل اصالت کالا

سیستم کنترل اصالت کالا

امروزه کنترل اصالت کالا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است . سیستم های اصالت کالا باعث تشخیص کالا های قاچاق از غیر قاچاق و تشخیص کالا های تقلبی از غیر تقلبی میشود . سیستم های اصالت کالا با استفاده از بارکد های دوبعدی و کد های رهگیری و نرم افزاری که در دسترس عموم مردم میباشد. فرایند تشخیص کالاهای تقلبی از کالاهای اصلی تشخیص میدهد.

نرم افزارهای سیستم های رهگیری و کنترل اصالت کالا –  اتوماسیون مبتنی بر بارکد:

در راستای اجرای این گونه سیستم ها که در نهایت در قالب یک ماشین یا پکیج کامل به مشتری عرضه می گردد و به منظور بهره گیری از سخت افزار ها نیازمند نرم افزار و ماژول‌های ارتباطی بین سخت افزار و نرم افزار ها می باشیم.

سیستم کنترل اصالت کالا

ویژگی ها:

نرم افزار های این مجموعه نیز همانند سخت افزارها از یک پایه و استاندارد کلی بهره برده و بر اساس نیاز و درخواست مشتری قابلیت اجرای تغییرات ، اضافه یا کاستن کاربرد ها و… امکان پذیر می باشد. نکته حائز اهمیت نگارش طراحی اصلی نرم افزار می باشد که بر پایه نرم افزار های صنعتی به صورت یکپارچه و با درجه اطمینان و پایداری عملکرد بالا می باشد که این امر کمک میکند در محیط های صنعتی بهترین و بهینه ترین عملکرد صورت بگیرد.

کاربرد:

این سیستم که به منظور رهگیری و ردیابی کالا از مرحله مواد اولیه تا زمان دریافت مشتری اجرا می شود در صنایع مختلفی از قبیل دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی شوینده دخانیات و … کاربرد دارد.

انواع :

  • نرم افزار سیستم رهگیری و کنترل اصالت کالا آفلاین
  • نرم افزار سیستم رهگیری و کنترل اصالت کالا آنلاین
  • نرم افزارهای ورود و خروج از انبار
  • نرم افزارهای مطابقت کالای خروجی با حواله
  • نرم افزار اجرای تولید محصولات انحصاری و جلوگیری از تقلب و کپی برداری
  • نرم افزارهای کدینگ محصول
  • نرم افزارهای اجرای طرح های قرعه کشی محصول
  • نرم افزار های کنترل مدیریتی و گزارش گیری آنلاین
  • ارائه اسناد معتبرسازی و استانداردهای IQ و ۰۰ – ارائه مستندات فنی (نقشه و سیم کشی و…)
  • ارائه مستندات کاربری و اپراتوری

چاپ بارکد بر روی محصولات 

جهت چاپ انواع بارکد های اصالت کالا در انواع کارخانه های صنایع مختلف و شرایط های میتوانید از انواع جت پرینتر های صنعتی استفاده میشود . از مهم ترین ویژگی های جت پرینتر های مناسب برای چاپ بارکد قابلیت چاپ انواع بارکد در اندازه های مختلف و چاپ انواع کاراکتر ها در نوع های مختلف میباشد.

جت پرینترzenjet

جت پرینتر های zenjet

جت پرینتر های زنجت ساخت کشور آلمان با تکنولوژی TIJ میباشد و در انواع مختلف مناسب برای شرایط محیطی مختلف در کارگاه ها میباشد . 

<<بیشتر بدانید : (چاپگر صنعتی) >>

شرکت بلکر با مدیریت مهندس نوید نویدی نماینده رسمی جت پرینتر های Zenjet WCS ، آماده همکاری با کارخانجات مختلف در صنایع جهت تأمین سیستم رهگیری و کنترل اصالت کالا و همچنین تأمین انواع جت پرینتر های صنعتی و خدمات پس از فروش  میباشد.

جهت مشاوره و سفارش با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید

حساب کاربری