لیبل اصالت یا اسکرچ

لیبل اسکرچ یا اصالت
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp

لیبل اسکرچ چیست و چه کاربردهایی دارد؟

لیبل اسکرچ اصالت یا لیبل های اسکرچ ، یک پوشش امنیتی جهت محافظت از رمز یا کدهای خاص می باشد.که معمولا برای  کارت شارژ، کارت اصالت کالا و کارتهای قرعه کشی استفاده می شود.

این پوشش تا زمانیکه مشتری آن را مخدوش نماید از کد مورد نظر محافظت می کند. این لیبل بر روی کاغذهای پشت چسب دار (لیبل کاغذی ) چاپ می شود.

امکان چاپ لیبل اسکرچ در طرح ها و اندازه های مختلف وجود دارد.

این لیبل را می توان بر روی انواع کارت مقوایی، کارت با روکش سلفون براق و کارت لمینیت چاپ نمود.

لیبل های اسکرچ عمدتا جهت افزایش امنیت بر روی انواع کالا ها نصب میشود و در صنایع مختلف مانند دارویی ، قطعات خودرو ، صنایع چاپ استفاده میشود.

کاربرد های مختلف لیبل های اسکرچ :

  • کارت اصالت کالا
  • کارت قرعه کشی
  • کارت شارژ تلفن همراه
  • کارت اینترنت

نرم افزار های مختلفی وجود دارند مانند سیستم رهگیری اصالت کالا که میتواند با استفاده از اطلاعاتی که لیبل های اسکرچ نصب شده بر روی محصول در اختیار خریدار قرار میدهد و تطابق آن با اطلاعات سازمان مربوطه اصالت آن کالا را تأیید کند.

ویژگیهای لیبل های اصالت(اسکرچ) :

  • قابلیت الصاق روی انواع کارت ها و کالا ها
  • عدم نمایش رمز حتی با تاباندن نور شدید
  • قابلیت چاپ لوگو روی برچسب
  • قابلیت الصاق مکانیزه با سرعت بالا

شرکت بلکر در زمینه تامین و تجهیز ماشین آلات چاپ و بسته بندی از جمله انواع لیبل و ریبون  فعالیت خود را از سال 92 با مدیریت جناب آقای مهندس نوید نویدی نیک آغاز نموده و در حال حاضر علاوه بر تامین دستگاه های جت پرینتر، دستگاه های چک ویر ومتال دتکتور، سیستم های رهگیری و کنترل اصالت کالا را نیز تامین می نماید.

جهت مشاوره یا خرید انواع لیبل های مختلف مانند : لیبل های متال و PVC یا لیبل های  اسکرچ یا کاغذی و انواع ریبون های مختلف مثل ریبون های رزین و یا وکس رزین  میتوانید با کارشناسان مجرب هولدینگ نوید تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جت پرینتر صنعتی
همه مقالات

جت پرینتر های صنعتی

جت پرینتر چیست؟ جت پرینتر ترکیبی از دو کلمه جت (Jet) و پرینتر (Printer) تشکیل شده است و جت پرینتر با نام های چاپگر صنعتی،